Obecny czas: 2018-01-16, 21:55

Forum społeczności portalu Airguns.pl

Strona główna forum | Portal Airguns.pl | Ferajna Airguns.pl | Liga Airguns.pl | BiES

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1373 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kryzys światowy, światowa głupota
PostWysłany: 2017-07-21, 11:28 

Miejscowość: Wrocław
arnoldd napisał(a):
To się weź do jakieś roboty coby podatki na pincet plus odprowadzać
Napiszę tylko tyle: od roboty to ja mam takich jak ty, więc na razie ty sam staraj się wybić choćby ponad ten najniższy poziom. A jak dojdziesz przynajmniej do levelu "wydaje dyspozycje tym, którzy kierują pracownikami odpowiedzialnymi za zaganianie niższego szczebla do roboty", czego ci szczerze życzę, to wtedy możemy pogadać kto ile podatków odprowadza i na co mają być przeznaczone.
arnoldd napisał(a):
Widać nie było powodu
Prawie trafiłeś w sedno. Sprawa jest arcyboleśnie prosta- po prostu dla pisiorów ani dla innych odpowiedzialnych ludzi żaden powód nie jest wystarczający do robienia bydła i wiochy. Nawet ujawnienie faktu że fragmenty ciał ich bliskich i przyjaciół wrzucano do trumien widłami "na wagę" przy entuzjastycznej aprobacie władz państwowych.
wojtek_pl napisał(a):
Nie. Karmić. Trolla. Troll dostanie kopa. Wkrótce.
Kopami to możesz wygrażać najwyżej swojemu mężowi, bo do mnie to masz za krótkie nóżki. Idź lepiej pod sejm potupać nimi w policyjne barierki albo powygrażać piąstką "wrogom demokracji", może tam się ciebie jakaś moherowa babina przestraszy.
Natomiast co do trollowania i agitacji to trollami i agitatorami jesteście najwyżej ty sam z koleżkami. Bo ja wam jedynie lustro pokazuję, żebyście sobie w nim mogli obejrzeć facjaty wasze i wam podobnych. Taka działalność edukacyjna, wolontariat pro publico bono w celu obniżenia poziomu bydła i wiochy w narodzie.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 06:07 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
:lol: :lol:

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 07:07 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Miejscowość: Bystra
Jest szansa na dożywotni ban dla tego gościa?

Bóg jest lewakiem.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 07:29 
Ferajna
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
Dostrzegam pewną zależność pomiędzy faktem że prezesowi puścił bezpiecznik i hamulce, oraz ostatnimi wypowiedziami Hansa. Rozumiem nawet diametralną różnicę zdań, ale to już jest ziejąca nienawiść wobec każdego, kto nie podziela jego poglądów. Nie uchodzi.
P.S. A, prawda, Hans tu nie ujawnia swoich poglądów...

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 09:06 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pludry
Hans Kloss napisał(a):
Napiszę tylko tyle: od roboty to ja mam takich jak ty, więc na razie ty sam staraj się wybić choćby ponad ten najniższy poziom. A jak dojdziesz przynajmniej do levelu "wydaje dyspozycje tym, którzy kierują pracownikami odpowiedzialnymi za zaganianie niższego szczebla do roboty"

Wow - władca marionetek nam sie trafił :mrgreen:
A jeżeli status człowieka mierzysz ilością ludzi którzy są od niego zależni to ja, albo raczej grupa ludzi którzy robią to co ja, są na samym szczycie cywilizacyjnego porządku. :-P

Hans Kloss napisał(a):
Nawet ujawnienie faktu że fragmenty ciał ich bliskich i przyjaciół wrzucano do trumien widłami "na wagę" przy entuzjastycznej aprobacie władz państwowych.

Po bombie termobarycznej (taka jest zdaje się ostatnia wersja - można się pogubić) to raczej łopatą.

wojtek_pl napisał(a):
Nie. Karmić. Trolla. Troll dostanie kopa. Wkrótce.

Hans Kloss napisał(a):
Kopami to możesz wygrażać najwyżej swojemu mężowi, bo do mnie to masz za krótkie nóżki. Idź lepiej pod sejm potupać nimi w policyjne barierki albo powygrażać piąstką "wrogom demokracji", może tam się ciebie jakaś moherowa babina przestraszy.

Wojtek - gratuluję męża - nie wiedziałem :)

PostWysłany: 2017-07-22, 10:07 

maab napisał(a):
jest ziejąca nienawiść wobec każdego, kto nie podziela jego poglądów.

Nienawiść??!!?? Chłopie, otrzeźwiej wreszcie. Kto tu kogo nazywa trollem kto tu komu wygrażał że, cytuję "dostanie kopa"? Gdzie ty w moich wpisach jakąś nienawiść zauważyłeś? Czy ja miotam w czyjąś stronę obelgami albo wygrażam użyciem przemocy?? Czy to ja rozpisuje się o przywódcach "strony przeciwnej" jako o kurduplach, faszystach, adolfach itd. itp używając notorycznie określeń pogardliwych, stygmatyzujących, i ..właśnie.. NIENAWIŚCIĄ zionących?
Ja jedynie SZYDZĘ z głupoty, fanatyzmu, prymitywnego chamstwa i prostactwa totalniaków i wyznawców bożka Antypisa ilustrując je odpowiednimi cytatami i fotkami. Tylko tyle, ale jak widać na załączonym obrazku nawet to jest dla nich trudne do zniesienia. Widocznie to co widzą w pokazanym im lustrze bardzo im się nie podoba, stąd takie agresywne reakcje....

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 11:06 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pludry
Hans Kloss napisał(a):
Nienawiść??!!?? Chłopie, otrzeźwiej wreszcie. Kto tu kogo nazywa trollem kto tu komu wygrażał że, cytuję "dostanie kopa"? Gdzie ty w moich wpisach jakąś nienawiść zauważyłeś? Czy ja miotam w czyjąś stronę obelgami albo wygrażam użyciem przemocy?? Czy to ja rozpisuje się o przywódcach "strony przeciwnej" jako o kurduplach, faszystach, adolfach itd. itp używając notorycznie określeń pogardliwych, stygmatyzujących, i ..właśnie.. NIENAWIŚCIĄ zionących?

Czy Ty naprawdę nie umiesz zrozumieć że w internecie NIC nie ginie, czy może masz tak krótką pamięć że już zapomniałeś co pisałeś parę dni temu
Hans Kloss napisał(a):
i innych s..syńskich sędziów-pachołów PO .

Hans Kloss napisał(a):
Wziąłbym ze sobą wszystkich trzech synów, cztery siekiery w domu też się znajdą :mrgreen: . Przy odrobinie szczęścia może udałoby się odszukać tego gnoja który opowiadał coś o Janukowyczu i uciekającym Kaczyńskim, chętnie bym sprawdził jak szybko ucieka on sam i byłbym nawet gotów dostarczyć mu odpowiedniej do tego motywacji

Hans Kloss napisał(a):
psychofani PO i ryżego donka

Hans Kloss napisał(a):
Jakim zjebem ........ pierdolec

PostWysłany: 2017-07-22, 11:10 
Ferajna
Awatar użytkownika

Widzisz, sedno jest w tym, że podobnie jak prezes z mównicy sejmowej - generalizujesz. Wrzucasz do jednego wora wszystkich niepodzielających Twojej wizji Świata. A ten nie jest czarno-biały, jakim chciałbyś go widzieć Ty i Twoi mocodawcy w których sprawie tu mocno agitujesz. Ocknij się i Ty, ludzie mają rozmaite poglądy, a że mniej lub bardziej różne od prezentowanych przez Ciebie - no to jak widać to Ty masz z tym problem. Bo mnie to nie przeszkadza.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-22, 21:40 

arnoldd napisał(a):
Czy Ty naprawdę nie umiesz zrozumieć że w internecie NIC nie ginie, czy może masz tak krótką pamięć że już zapomniałeś co pisałeś parę dni temu
Napracowałeś się ale wątpię żebyś w ten sposób zarobił na dniówkę, najwyraźniej masz bowiem problemy ze zrozumieniem słowa "nienawiść".
No bo żeby w nazwaniu sędziowskich pachołków Totalnej wydających politycznie motywowane orzeczenia i wyroki (na życzenie służę całą ich listą) "s..synami" uroić sobie jakąś nienawiść to trzeba mieć bardzo bujną wyobraźnię. Tak, sędzia świadomie stronniczy i niesprawiedliwy jest SKURWYSYNEM i to najgorszego kalibru, bo niejednokrotnie rujnuje w ten sposób uczciwym ludziom życie zasłaniając się autorytetem Rzeczpospolitej czyli nas wszystkich. Tu nawet słowo "skurwysyn" wdaje się brzmieć zbyt słabo.
Albo zobaczyć nienawiść w propozycji, żeby typ próbujący zastraszyć prezesa PiS sam na własnej skórze poczuł jak to jest być zastraszanym. Albo uroić sobie nienawiść w nazwaniu "psychofanami" tych wszystkich popierających Totalną wyłącznie z powodu zaindukowanej im przez totalniackie przekaziory prawdziwej NIENAWIŚCI do "faszystów" i "oszołomów".
maab napisał(a):
jakim chciałbyś go widzieć Ty i Twoi mocodawcy w których sprawie tu mocno agitujesz. Ocknij się i Ty, ludzie mają rozmaite poglądy, a że mniej lub bardziej różne od prezentowanych przez Ciebie - no to jak widać to Ty masz z tym problem.
Ja już pominę bezczelność bezpodstawnego insynuowania mi jakichś urojonych "mocodawców" ale... gdzie ty w moich wpisach widzisz jakąś "agitację"? Guzik mnie obchodzi kto jakie ma poglądy, nie interesuje mnie to ani nie interesuje mnie ich urabianie. Natomiast interesuje mnie położenie kresu temu gigantycznemu kurewstwu jakie odbywa się bezkarnie na naszych oczach niemal od ćwierci wieku, temu skandalicznemu szczuciu na "oszołomów" "faszystów" "moherów" i jakie tam jeszcze epitety sobie ubrdało lewactwo na lżenie ludzi o poglądach prawicowych. Właśnie dziś totalniacy wybrali się robić kolejną wiochę pod domem prezesa Kaczyńskiego, naruszać jego prywatność i zakłócać mir domowy. Na szczęście chyba ktoś im przemówił do rozumu i poszli o 22 w swoją stronę, skończyło się na mandacie dla durnia ryczącego po nocy przez megafon. Ale zgadnij co by się stało gdyby doszło do jakichś ekscesów w wyniku których jego bezpieczeństwo zostałoby zagrożone? Dla ułatwienia podpowiem: nie jest żadną tajemnicą że pan Schetyna mieszka we Wrocławiu na ulicy Pawiej (róg Siewców) i wiem z wiarygodnego źródła że silna ekipa już była gotowa żeby w razie czego dać posmakować jemu i jego rodzinie jak to jest być zaszczuwanym we własnym domu. Tego chcesz w naszym kraju i tego chcą twoi koleżkowie żeby doszło do jakiegoś nieszczęścia? Jeden Cyba wam najwyraźniej nie wystarczył skoro na gwałt usiłujecie znaleźć kolejnego, nawet jeśli szczując i plując nie zdajecie sobie z tego sprawy, w co nie bardzo chce mi się wierzyć.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 07:29 
Ferajna
Awatar użytkownika

Sianie paniki, bo co by było gdyby... to teraz modne, z telewizji wylewa się tego rzeka: destabilizacja państwa, wojna domowa, nieodpowiedzialna opozycja - straszenie ludzi.
Swoją drogą ciekaw jestem kiedy odpowiesz "a u was biją murzynów", bo wyraźnie do tego zmierzasz. Wyluzuj, dla mnie ten twój PiS i znienawidzona PO to i tak jedna swołocz, gotowa zrobić wszystko dla zdobycia i utrzymania władzy. Polityka, tak chyba to się nazywa, swoisty rodzaj kurestwa.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 07:37 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Pan Hans ma urlop od agitacji.

A Prezydent podobnież zawetował ustawy o KRS i SN.

Uwierzę jak zobaczę papier podpisany...

Cwane zagranie. Teraz protestujący muszą zgasić świeczki i iść do domu. Biedacy... ;-) ;-) :lol:

A we wrześniu, jak będzie szkoła, praca, obowiązki, zimno i deszczowo i mało kto będzie chciał protestować, to ustawę się przepchnie po swojemu. :roll:

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 08:41 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

A propos Ziemkiewicza....

Image

Bóg jest lewakiem.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 08:54 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

A czy jesteś pewny, że te protesty są spontaniczne ? Ja tak nie do końca. :-/

No i sądy też nie są czyste w 100%. I należy się reforma sądownictwa ale robiona w cywilizowany sposób. Chociaż nie wiem czy tak się da w tym kraju...

http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/ukr ... sce/150246

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 09:58 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

wojtek_pl napisał(a):
A czy jesteś pewny, że te protesty są spontaniczne?

A zdefiniuj spontaniczność. Każda taka akcja musi być jakoś skoordynowana, rozreklamowana, nagłośniona, ktoś musi przewodzić. Z takiego punktu widzenia to nie była akcja spontaniczna. Ale jeżeli sugerujesz, że ukryta opcja niemiecka i grupy interesów EU zaplanowały a następnie zrealizowały taką akcję to IMVHO jesteś kolejną osoba dającą się wkręcić w spiskowe teorie.

IMVHO ludzie są normalnie wkurwieni. I to coraz bardziej.

Bóg jest lewakiem.

Profil E-mail  

PostWysłany: 2017-07-24, 10:33 
Normalny Inaczej
Awatar użytkownika

Cypis napisał(a):
IMVHO ludzie są normalnie wkurwieni. I to coraz bardziej.

To także. Ale PIS nadepnął na odcisk różnym grupom interesu. Rozwala układy i układziki, które znakomicie funkcjonowały za PO i ciągnęły kasę i korzyści z budżetu. Stąd takie dramatyczne protesty. Które wciągnęły oczywiście kupę niczego nieświadomych ludzi, chcących rzeczywiście protestować przeciwko działaniom PIS.

Profil E-mail  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1373 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników